Rolovací průmyslová vrata

Hospodárná, robustní, spolehlivá

Rolovací vrata Hörmann jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci sestávající pouze z malého množství komponentů obzvláště hospodárná.

Inovace, které jsou jen u společnosti Hörmann k dostání.

  • Rychleji a bezpečněji díky předsazené světelné závoře VLR
  • Decotherm ®S:profily z oceli »full hard« zvyšuje odolnost proti vyboulení o trojnásobek a odolnost proti ohybu o 10 % ve srovnání s profily ze standardního materiálu.
  • Navíjecí systémy ZAK®: Vrata společnosti Hörmann se systémem ZAK® se zavírají těsněji, méně podléhají opotřebení, vytvářejí podstatně menší hluk a vyžadují menší prostor u překladu.

Co se běžně považuje za speciální řešení, je u společnosti Hörmann standard. Například: otočný boční díl i s integrovanými dveřmi, pevné pole, šikmý uzavírací profil, vedlejší dveře atd.

Hörmann Rolovací vrata "basic" - vysoká kvalita a osvědčená technika - ideální jako logistická vrata
 
 

Popis

 

Přesvědčivé v ceně

  • snížená potřeba překladu
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • přesvědčivá v ceně

Technické údaje:

 

Rolovací vrata basic profily, z hliníku nebo oceli:

  • Decotherm®A

Inteligentní lehký konstrukční profil z hliníku, navíjí se mimořádně tiše a bez oděru, volitelně jako válcovaný hliník nebo s barevným nánosem.

Šířka vrat max.: 4000mm
Výška vrat max.: 4000mm

  • Decotherm® S

Profily ze speciální oceli „full-hard" jsou obzvlášť odolné proti poškození při transportu, montáži i provozu. Volitelně s barevným nánosem nebo bez něho.

Šířka vrat max.: 5000mm
Výška vrat max.: 4500mm

  • HR 120A

Klasická vrata pro chladné haly - pro každodenní těžký provoz.
1. Válcovaný čistý hliník Standardní povrch pro chladící haly.
2. Hliník s pásovou vrstvou Vysoce kvalitní barevný nános jako dlouholetá ochrana proti povětrnosti a venkovní straně profilu, aby náročný vzhled vrat zůstal zachován i po letech. Přídavný ochranný lak s polyamidovými částicemi snižuje otěr a zvuky za provozu.

Šířka vrat max.: 4500mm
Výška vrat max.: 4500mm

  • HR 120 aero®

Profil pro světlo, vzduch a bezpečnost Alternativa k rolovacím mřížím. Tento plnoplošný, jednostěnný uzávěr z vlnitých, sítovitě děrovaných profilů (průměr otvoru asi 3,2 mm) nabízí dobré ventilační vlastnosti a lepší vizuální ochranu. Dle volby jako válcovaný hliník nebo hliník s pásovými vrstvami. Hliník s pásovými vrstvami je vysoce kvalitní vnější vrstva jako dlouholetá ochrana proti povětrnostním vlivům. Přídavný ochranný lak s polyamidovými částicemi snižuje otěr a zvuky za provozu.

Šířka vrat max.: 4500mm
Výška vrat max.: 4500mm

 

Hörmann Rolovací vrata "classic" Decotherm® - originál v provedení z hliníku, oceli typu „full-hard" nebo ušlechtilé oceli

Popis

 

Vrata s profilem z oceli "full-hard"

Profilem Decotherm® společnost Hörmann rolovací vrata významně zlepšila. Kombinace do detailu optimalizované geometrie profilu se speciálními hliníkovými a ocelovými slitinami ukazuje, čeho dnes lze při výrobě rolovacích vrat dosáhnout.

Vyklenuté vnitřní a vnější plochy profilů Decotherm® zajišťují velmi dobrý průběh navíjení. Optimálně navržené závěsy snižují tepelné ztráty a umožňují spojení závěsu a navíjecího hřídele bez míst přítlaku a tření, která jsou jinak nevyhnutelná.

Technické údaje:

 

Decotherm® A
Inteligentní lehký konstrukční profil z hliníku, navíjí se mimořádně tiše a bez oděru, volitelně jako válcovaný hliník nebo s barevným nánosem, doporučeno pro vrata do velikosti 4 x 4 m.

Decotherm® S
Profily ze speciální oceli „full-hard" jsou obzvlášť odolné proti poškození při transportu, montáži i provozu. Volitelně s barevným nánosem nebo bez něho. Dodávají se do velikosti vrat 8 x 9 m.

Decotherm® E
Nové profily z ušlechtilé oceli, výhodné, když je požadována obzvlášť vysoká konstrukční odolnost nebo ušlechtilý kovový vzhled. Válcovaný povrch opatřený ochranným lakem i po delší době přitahuje pozornost svým atraktivním vzhledem. Dodává se do velikosti vrat 5 x 4,5 m.

Hörmann Rolovací vrata "classic" HR 120 A/S - jednostěný profil pro náročný každodenní provoz

Popis

 

Klasická vrata pro chladné haly

Stabilní rolovací vrata HR 120 s jednostěnným rolovacím pancířem jsou vhodná zvláště pro nástrojové haly, skladovací haly, zemědělské provozní budovy a jiné studené haly, ve kterých je při běžném provozu potřeba řádného pracovního nasazení. Díky klenutým profilům jsou vrata i v případě velkých rozměrů neohebná a odpovídajícím způsobem také odolná vůči větru.

Technické údaje:

 

HR120 A
Dvě hliníková provedení
1. Válcovaný čistý hliník
Standardní povrch pro chladící haly.
2. Hliník s pásovou vrstvou
Vysoce kvalitní barevný nános jako dlouholetá ochrana proti povětrnosti a venkovní straně profilu, aby náročný vzhled vrat zůstal zachován i po letech. Přídavný ochranný lak s polyamidovými částicemi snižuje otěr a zvuky za provozu.

HR120 S
Robustní provedení
Pokud jde hlavně o robustnost, doporučujeme tato ocelová vrata z pozinkovaného materiálu.