Mříže

Rolovací mříže Hörmann
/
/
/

Popis

 

Bezpečnost zaručující výměnu vzduchu a průhled

HG-A, hliník standard
Pro malé otvory nebo málo cyklů za den, např. pro noční uzavření. Mříže a plastové spoje jsou standardně z čistého válcovaného hliníku. Na přání s vysoce kvalitní přáškovou vrstvou v přednostním barevném odstnínu šedobílé (jako RAL 9002), v barevných odstínech podle RAL, NCS nebo podle DIN 17611 přírodně eloxované (E6/EV1).

HG-V, zesílený hliník
Ideální pro široké otvory nebo vysoké počty otevíracích a zavíracích cyklů v podzemních garážích nebo parkovacích prostorách. Mříž je vyhotovena z čistého válcového hliníku s vyztuženými plástvovými spojkami z čisté, válcové ušlechtilé oceli V2A. lehká a stabilní i pro široké otvory.

HG-S, ocelová robustní a cenově výhodná
Cenově výhodné provedení pro velké šířky a vysoké počty otevíracích a zavíracích cyklů. Mříž a plástvové spojky jsou standardně z pozinkované oceli. Na přání vysoce kvalitní prášková vrstva v přednostním odstínu šedobílé (jako RAL 9002) nebo v barevných odstínech podle RAL nebo NCS.

HG-E, ušlechtilá ocel pro zvýšené nároky
Mříže a plástvové spojky z ušlechtilé čisté válcové oceli V2A. Mimořádně kvalitní v leštěném provedení V2A.

HG-L, lehký a kompaktní hliník
Elegantní a místo šetřící provedení, vhodné především pro obchodní pasáže. Mříže a plástvové spoje hliníku s příčnou tyčí jako dodatečná ochrana proti vsunutí ruky. Na přání v barevných odstínech podle vzorníku RAL, NCS nebo podle DIN 17611 eloxované v přirozeném odstínu (E6/EV1).
Při automatickém provozu mříže zamezuje zraněním a poškození vrat jištění proti vtážení a jištění zavírací hrany. Pro podzemní garáže a při provozu vysokozdvižných vozíků se doporučuje volitelná světelná závora v průjezdu.

Technické údaje:

 

Rozsah rozměrů
Rolovací mříže classic HG-A
Šířka do 8000mm
Výška do 8000mm

Rolovací mříže classi HG-V
Šířka do 11750mm
Výška do 8000mm

Rolovací mříže HG-S
Šířka do 11750mm
Výška do 8000mm

Rolovací mříže classic HG-E
Šířka do 11750mm
Výška do 8000mm

Rolovací mříže bassic HG-L
Šířka do 9000mm
Výška do 5500mm

Vlastní váha pláště rolovacích vrat
cca. 7,0kg/m2 HG-A
cca. 8,0kg/m2 HG-V
cca. 14,0kg/m2 HG-S
cca. 14,0kg/m2 HG-E
cca. 6,5kg/m2 HG-L