Dveře vstupní

 

Vysoce kvalitní hliníkové domovní dveře Hörmann s jedinečnou výbavou pro více komfortu a bezpečnosti

Společnost Hörmann vyrábí domovní dveře z vysoce kvalitního hliníku. Tento hodnotný, absolutně tvarově stálý materiál nepodléhá vnějším vlivům ani korozi a nemusí se natírat. Dokonce i po letech vypadají domovní dveře od společnosti Hörmann stále jako nové.

  • Tepelná izolace - Domovní dveře Hörmann jsou tepelně velmi vysoce izolační a odpovídají vyhlášce o úsporách energie ENEV 2002.
  • Zvuková izolace - s domovními dveřmi Hörmann podstatně snížíte hluk z ulice
  • Bezpečnost - nejlepší zabezpečení díky standardnímu vybavení: vnější bezpečnostní rozeta, profilová cylindrická vložka s ochranou proti odvrtání a vytažení, masivní bezpečnostní čepy z ušlechtilé oceli, panty odolné proti vytržení, stabilní a bezpečné zámky
  • Přístřešky - program přesně sladěný s programem domovních dveří
  • Partner Look - k dostání také ve vzhledově podobném provedení jako jsou garážová vrata.
  • CE-označení - od společnosti Hörmann obdržíte již dnes CE-označení dle DIN 14351-1, které bude vyžadováno od 1.března 2009

Hliníkové domovní dveře TopComfort a TopPrestige

Tato série cenově výhodných a exkluzivních modelů je zvláště zajímavá pro stavebníky, kteří se rozhodli "narychlo" a pro ty, kteří jsou obeznámeni s cenami. Celkem přes 40 atraktivních modelů dveří jsme schopni dodat do 4 popřípadě 6 týdnů. Na přání dodáme také vhodnou poštovní schránku.

 
Výběr domovních dveří Hörmann